Περιήγηση στις κατηγορίες :

Ψάξτε τα προϊόντα που θέλετε

υποδοχή στον ιστοχώρο μας

είμαστε καλής ποιότητας προμηθευτής του τερματικό πλαίσιο Fiber, οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης and οπτικών ινών πομποδέκτη από την Κίνα.

Περισσότεροι

τερματικό πλαίσιο Fiber & οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης

Οπτική περάτωση 288 συναρμογών τύπων θόλων ΠΥΓΜΩΝ λιμένες Cores16 με τη βαλβίδα δοκιμής

Οπτική περάτωση 288 συναρμογών τύπων θόλων ΠΥΓΜΩΝ λιμένες Cores16 με τη βαλβίδα δοκιμής

GPON ONT 2 εξοπλισμός 20Km απόσταση Loopback 10/100M+ 1POTS GEPON PON σε UNI

GPON ONT 2 εξοπλισμός 20Km απόσταση Loopback 10/100M+ 1POTS GEPON PON σε UNI

Splicer AT980 τήξης ινών μηχανή οπτικών ινών 9 SEC. να συνδέσει και 20 SEC. θέρμανση

Splicer AT980 τήξης ινών μηχανή οπτικών ινών 9 SEC. να συνδέσει και 20 SEC. θέρμανση

Θραύστης 1 χαμηλό PDL Ftth σύστημα Ν/2 δοκιμής Χ PLC οπτικών ινών σωλήνων χάλυβα Χ Ν

Θραύστης 1 χαμηλό PDL Ftth σύστημα Ν/2 δοκιμής Χ PLC οπτικών ινών σωλήνων χάλυβα Χ Ν

Ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών DWDM CWDM SFP μέχρι τη σύνδεση 120km

Ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών DWDM CWDM SFP μέχρι τη σύνδεση 120km

2* βιομηχανική υποστήριξη διακοπτών σημείου εισόδου αυλακώσεων 4port SFP όλος ο πομποδέκτης βιομηχανίας 1.25G SFP

2* βιομηχανική υποστήριξη διακοπτών σημείου εισόδου αυλακώσεων 4port SFP όλος ο πομποδέκτης βιομηχανίας 1.25G SFP

Καμία ενότητα Gigabit SFP μολύβδου, 10G διεπαφή λογικής ενότητας TTL πομποδεκτών βάση-SR SFP

Καμία ενότητα Gigabit SFP μολύβδου, 10G διεπαφή λογικής ενότητας TTL πομποδεκτών βάση-SR SFP

19 ράφι ίντσας/ευρεία ζώνη περασμάτων συνδετήρων συσκευών LC τύπων CWDM MUX DEMUX ABS

19 ράφι ίντσας/ευρεία ζώνη περασμάτων συνδετήρων συσκευών LC τύπων CWDM MUX DEMUX ABS

Γκρίζο υπαίθριο οδών πλαίσιο 144 διανομής βάθρων οπτικό ΠΥΡΗΝΕΣ με το πάτωμα - που τοποθετείται

Γκρίζο υπαίθριο οδών πλαίσιο 144 διανομής βάθρων οπτικό ΠΥΡΗΝΕΣ με το πάτωμα - που τοποθετείται

Εξοπλισμός PPPoE+ πακέτων FTTH GEPON μεταβλητού μήκους για τον ακριβή προσδιορισμό συνδρομητών

Εξοπλισμός PPPoE+ πακέτων FTTH GEPON μεταβλητού μήκους για τον ακριβή προσδιορισμό συνδρομητών

Επίπεδος θραύστης κυκλωμάτων Lightwave συνήθειας, χαμηλό PDL θραυστών PLC ROHS συμπαγές σχέδιο ενότητας

Επίπεδος θραύστης κυκλωμάτων Lightwave συνήθειας, χαμηλό PDL θραυστών PLC ROHS συμπαγές σχέδιο ενότητας

32 οπτική ίνα DWDM MUX Demux καναλιών με το υψηλό κανάλι Solation

32 οπτική ίνα DWDM MUX Demux καναλιών με το υψηλό κανάλι Solation

Υλικό 8 τελικό πλαίσιο 200mm × 215mm × 54mm ABS ινών λιμένων για τον τοίχο που τοποθετείται

Υλικό 8 τελικό πλαίσιο 200mm × 215mm × 54mm ABS ινών λιμένων για τον τοίχο που τοποθετείται

Χαμηλό μίνι μέγεθος θραυστών καλωδίων οπτικών ινών απώλειας εισαγωγής για το δίκτυο GPON

Χαμηλό μίνι μέγεθος θραυστών καλωδίων οπτικών ινών απώλειας εισαγωγής για το δίκτυο GPON

Λιωμένες δικωνικές μυτερές μήκος καλωδίων θραυστών συζευκτήρων οπτικών ινών/διάμετρος προαιρετικά

Λιωμένες δικωνικές μυτερές μήκος καλωδίων θραυστών συζευκτήρων οπτικών ινών/διάμετρος προαιρετικά

Υψηλή αυλάκωση διακοπτών 1x 1000M SFP σημείου εισόδου Gigabit σταθερότητας βιομηχανική με 1 λιμένα σημείου εισόδου

Υψηλή αυλάκωση διακοπτών 1x 1000M SFP σημείου εισόδου Gigabit σταθερότητας βιομηχανική με 1 λιμένα σημείου εισόδου

LC Hdmi πέρα από την οπτικούς συσκευή αποστολής σημάτων και το δέκτη ινών ρυθμίζει αυτόματα την ανατροφοδότηση σημάτων

LC Hdmi πέρα από την οπτικούς συσκευή αποστολής σημάτων και το δέκτη ινών ρυθμίζει αυτόματα την ανατροφοδότηση σημάτων

8 χαμηλή απώλεια εισαγωγής καναλιών CWDM MUX DEMUX με το συνδετήρα SC/APC 1470nm - 1610nm

8 χαμηλή απώλεια εισαγωγής καναλιών CWDM MUX DEMUX με το συνδετήρα SC/APC 1470nm - 1610nm

Εσωτερική UV ανθεκτική λήξη καλωδίων οπτικών ινών, οπτικό τελικό κιβώτιο δικτύων για την ίνα στο σπίτι

Εσωτερική UV ανθεκτική λήξη καλωδίων οπτικών ινών, οπτικό τελικό κιβώτιο δικτύων για την ίνα στο σπίτι

APC συνδέει γρήγορα τον τομέα - εγκαταστήσιμος συνδετήρας οπτικών ινών για το στρογγυλό καλώδιο 2.0/3.0mm

APC συνδέει γρήγορα τον τομέα - εγκαταστήσιμος συνδετήρας οπτικών ινών για το στρογγυλό καλώδιο 2.0/3.0mm

Στέλλα Λάνκαστερ

Άριστη υπηρεσία και γρήγορα ναυτιλία. Ευχαριστίες!

περισσότεροι

Ενημερωτικό δελτίο

Εισάγετε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας για να λάβετε όλες τις ειδήσεις, τις αναπροσαρμογές στις νέες αφίξεις, τις ειδικές προσφορές και άλλες πληροφορίες έκπτωσης